2020 / Wstęp wolny!

Anna Markowska

markowska

Pochodzi z Wrocławia, gdzie studiowała na Uniwersytecie Ekonomicznym. Członkini Klubu Podróżników BIT, 3-krotnie organizowała największy wyścig autostopowy na świecie Auto Stop Race (a nawet była koordynatorką główną edycji do Chalkidiki). Ania studiowała też w Chorwacji, kilka lat pracowała za granicą jako animatorka czasu wolnego oraz prowadziła aktywne wyprawy na krańce świata dla małych grup. Podróże to jej życie, odkąd tylko pamięta. Kiedy wyrusza w świat – ten daleki i bliski – uwielbia uczucie niepewności, które jej towarzyszy, gdy po raz pierwszy stawia stopę na „nieznanej” ziemi. To podekscytowanie, adrenalinę i… radość. Bo już wie, że za chwilę „nieznane” stanie się częścią doświadczeń, które pozostaną z nią do końca życia. Dla Ani to właśnie przeżycia są największą wartością podróżowania. Uwielbia jeździć autostopem, w ten sposób przemierzyła m.in. całe Bałkany. Jej ulubionym regionem świata jest Azja.

Japonia – Kraina Wschodzącego Słońca

Marzy Wam się podróż do Kraju Kwitnącej Wiśni? Różnice obyczajowe, kulturowe i geograficzne sprawiają, że Japonia dla wielu osób jest fascynującym miejscem. O miesięcznej, samotnej wyprawie po Krainie Wschodzącego Słońca opowie nam Ania Markowska. Podróżując z południa na północ Japonii przemierzyła ponad 6 500 km i jak się pewnie spodziewacie, nie obyło się bez niesamowitych przygód, którymi z pewnością nas zainspiruje. Ania odpowie na pytanie jaka jest prawdziwa Japonia? Czy to ta, którą mieliśmy okazję oglądać w filmach Akiro Kurosawy? Czy to rzeczywiście kraj gejsz i samurajów? A może mekka nowoczesności? Jak bardzo różni się od Europy?

  • Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Nazwa
  • E-mail
  • Witryna internetowa
  • Komentarz
  •  
  • Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

    <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  •  

Sponsorzy

Ostatnio dodane