12-13 października 2019/Wstęp wolny!

Miłka Raulin

MI+üKA

Przede wszystkim jest szczęśliwą mamą jedenastoletniego Jeremiego. Wierzy, że ze swoich pasji nie trzeba rezygnować gdy zostaje się rodzicem. Z wykształcenia jest magistrem-inżynierem trakcji elektrycznej.  Z zamiłowania podróżniczka, miłośniczka wspinaczki wysokogórskiej, szybownictwa. W 2011 rozpoczęła projekt  „Siła Marzeń – Korona Ziemi” a  22 maja 2018 roku szczęśliwie stanęła na ostatnim szczycie z Korony Ziemi, na Mt Everest. Kończąc projekt została dziesiątą i najmłodszą Polką, która tego dokonała.

Siła Marzeń – Korona Ziemi

To siedmioletni projekt, który zakończył się zdobyciem Everestu (22.05.2018) – ostatniej góry w górskiej Koronie Ziemi. Siła Marzeń – Korona Ziemi to opowieść o pasji do gór, podejmowaniu wyzwań i przekraczaniu granic ludzkich możliwości. To inspiracja  do niepoddawania się przeciwnościom i twardej walki do końca o to w co wierzymy.
W trakcie prezentacji Miłka opowie o wielu trudnościach, które musiała pokonać, ale i nowych umiejętnościach, które nabyła. Ale przede wszystkim opowie ciekawostki z poszczególnych wypraw. O Papui Zachodniej i  nielegalnym przekraczaniu największej odkrywkowej kopalni złota, o wyprawie na zimną Alaskę gdzie temperatury spadły do -45C czy ostatnim, odległej i niedostępnej Antarktydzie i ostatnim wyzwaniu jakim był Everest i wspinaczka w strefie śmierci.  
Celem prelekcji jest motywacja do pokonywania codziennych przeszkód, umiejętność wyznaczania celów oraz budowanie pewności siebie. Siła Marzeń – Korona Ziemi to projekt, który w wyjątkowy sposób pokazuje trudności i problemy występujące w projektach długoterminowych i wysokobudżetowych, a które należy pokonać by ostatecznie móc cieszyć się sukcesem.

  • Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  • Nazwa
  • E-mail
  • Witryna internetowa
  • Komentarz
  •  
  • Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a:

    <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  •  

Sponsorzy

Ostatnio dodane