2020 / Wstęp wolny!

Program

12 października (sobota) 2019

 

   13:00

Dokąd dojechałam jadąc donikąd

Joanna Chmara

   13:30

Ekspedycja konna z Argentyny do Meksyku

Angelika Mili

   14:00

Cisi bohaterowie wielkich odkryć – robotnicy na wykopaliskach

Hubert Chudzio

   14:30

Route 66 – droga niezwykła

Katarzyna, Ryszard Mirek

   15:00

Pakistan – wędrówki po Karakorum

Teresa Tokarz i Dawid Sznajder

   15:30

Kuba, wyspa duchów

Ola Gracjasz

   16:00

Made in China

Dorota Sławińska

   16:30

Indie inne niż myślisz

Janusz Witek

   17:00

Na Szczycie Mount Everestu w dwunastej wyprawie dookoła świata

Piotr Śliwiński

   17:30

Afryka – śladami szmaragdów    

Andrzej Śliwa

   18:00

Fado, czyli co gra w duszy Portugalczyka

Janusz Andrasz

   18:30

Recital Fado

Kinga Rataj

   19:00

Ogień i monsun40 lat w podróży

Elżbieta, Andrzej Lisowscy

   19:45                                      

Novado Ojos del Salado – najwyższy wulkan Ziemi

Śladami pierwszych zdobywców

Rafał Król

 

13 października  (niedziela) 2019

 

   13:00

Poznaj moją Kolumbie – film

Magda Lechowska

   14:00

Odlot na skraju depresji (Kazachstan)

Dorota i Robert Szyjanowscy

   14:30

Doctors Africa

Paulina Donicz i Bartosz  Guzik

   15:00  

Gruzja – z Kutaisi na Kazbek

Maciej Brożyna, Łukasz Godek, Maciej Śliż, Sławomir Drozd

   15:30

Daleko od Pekinu, blisko do chmur – prowincje Yunnan i Guangxi

Joanna Wardęga (Instytut Konfucjusza)

   16:00

Japonia – kraina wschodzącego słońca

Anna Markowska

   16:30

Nepal – wiara wśród ośmiotysięczników

Jędrzej Majka

   17:00

Kamperem przez świat

Teresa i Andrzej Walczakowie

   17:30

Te Araroa Trail – 3000 km przez Nową Zelandię

Renata i Maciek Czerscy

   18:00

Travenalia już po raz dziesiąty

Andrzej Urbanik

Szlakiem Benedykta Polaka

Dorota i Robert Szyjanowscy

   18:30

Muzyczna Niespodzianka

Magda Lechowska

   18:45

Śladami marzeń

Michał Kochańczyk

   19:30

Dych Tau, góra duchów – Alpinizm na Kaukazie

Maciej Bedrejczuk

  • Udostępnij

Sponsorzy