22-23 października 2016 / Wstęp wolny!

Program

TRAVENALIA  2016   -   PROGRAM

 

22 października (sobota)

 

12:45 – 13:25

Otwarcie pierwszego dnia Travenaliów

Pokaz filmu Domy zmarłych 

Katarzyna Masin

13:30 – 13:55

Zwierzaki podróżniczki Gosi

Małgorzata Zdziechowska

14:00 – 14:25

Kierunek na Wschód. Gdzie nas poniesie?

Małgorzata i Michał Brezdeń

14:30 – 14:55

Maroko rowerem

Radek Wierzbiński

15:00 – 15:25

Urlop rodzicielski na antypodach

Agnieszka Brzosko-Sermak i Robert Sermak

15:30 – 15:55

Dziewczyny na Fali

Iga Kuśnieruk i Katarzyna Pawełczyk

16:00 – 16:25

Polskim Żukiem przez Amerykę Południową

Jacek Ukleja

16:30 – 16:55

Śladami polskich osiedli wojennych w Afryce Wschodniej i Południowej

Robert Chudzio

17:00 – 17:25

Gabon, Sao Tome – góry, goryle, szympansy, mandryle

Robert Gondek

17:30 – 17:55

Dotykanie świata – podróż Pauliny i Krzysztofa przez 3 Ameryki

Krzysztof Balczerski i Paulina Kościukiewicz

18:00 – 18:25

Afryka 2×2 to pomysł na podróż poślubną

Elżbieta Wiejaczka i Tomasz Budzioch

18:30 – 18:55

Tańcząca ze światem w Ameryce Południowej

Teresa Chudecka

19:00 – 19:25

Moi bracia Buszmeni z wyspy Santo na południowym Pacyfiku

Jerzy Grębosz

19:30

Wielki Szlak Himalajski 2015-2016

Bartosz Malinowski

 

23 października (niedziela)

12:30 – 13:10

Otwarcie drugiego dnia Travenaliów

Pokaz filmu Indianie Okanagan

Katarzyna Masin

13:15 – 13:40

Czarnobyl

Urszula Wałachowska

13:45 – 14:10

Jaki jest ten świat naprawdę – relacja 15-latka z rocznej podróży dookoła świata

Wojciech Łopaciński

14:15 – 14:40

Kambodia Moto Tour 2015

Anna Jaśkaniec, Michał Jędrzejewski

14:45 – 15:10

Psim zaprzęgiem przez życie

Daria i Krzysztof Nowakowscy

15:15 – 15:40

Dos Gringos śladami Majów

Alicja Kubiak, Jan Kurzela

15:45 – 16:10

Wyprawa Arktyka

Magdalena Stusińska

16:15 – 16:40

Bali – świat duchów i świątyń (Indonezja)

Sergiusz Prokurat

16:45 – 17:10

Brothers-in-law czyli Nowa Zelandia 2015

Wisz Orłowski, Krzysztof Michaluk

17:15 – 17:30

Jak tanio podróżować wykorzystując nowe technologie?

Daria Matusik (HomeToGo)

17:35 – 18:00

Góry Smocze  w Lesotho – królestwo afrykańskich górali

Maciek Czerski, Renata Wójcik

18:05 – 18:30

Kuba – wyspa spotkań ludzi i bogów

Adam Kwaśny (Towarzystwo Przyjaciół Kuby)

18:35 – 19:00

Etniczno-wspinaczkowe Filipiny

Łukasz Bartoszewicz

19:05 – 19:30

Południki szczęścia

Elżbieta i Andrzej Lisowscy

19:35

Maxus Solo Around – Puffinem dookoła  świata

Szymon Kuczyński

 

  • Udostępnij

Sponsorzy